سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: Pearson Education, Inc.

اثر: Ronan Schwarz, Phil Dutson, James Steele, & Nelson To

تعداد صفحه: 463

حجم: 21.2MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (خلاصه پیشگفتار):

اندروید بیشترین نرخ رشد را در بین سیستم عامل های موبایل دارد. با داشتن بیش از 800 هزار نرم افزار قابل دسترس در گوگل پِلِی، اکوسیستم اندروید همچنان به رشد خود ادامه می دهد. آنقدر در امکانات دستگاهها و ارتباطات بیسیم آن تنوع وجود دارد که توجه هر کسی را به خود جلب می کند.

نِت بوک ها همواره بستر طبیعیِ بکار گیری اندروید بوده اند اما سرزندگی که در ورای اندروید وجود دارد رشد آن را به سمت تبلت ها، تلوزیون ها، و حتی خودروها هم سوق داده است. بسیاری از سازمانهای بزرگ جهان از جمله بانک ها، فست فودهای زنجیره ای، و هواپیمایی ها، حضوری هم در این سیستم عامل دارند و سرویس های خود را از طریق برنامه های آن ارائه می دهند. با این حساب فرصت های زیادی پیش روی توسعه دهندگان اندروید وجود دارد.

یادگیری سیستم عامل اندروید آسان است و گوگل کتابخانه های زیادی را برای ایجاد سهولت در پیاده سازی نرم افزارهای قدرتمند و پیچیده فراهم نموده است. تنها خلأ ای که در جامعه توسعه دهندگان اندروید ملموس است، نبود مستندات واضح و کامل است. البته مثال ها و مستندات زیادی وجود دارد که تنها از راه مهندسی معکوس گردآوری شده است. اما وجود کتابی که به طور جامع به تمام جنبه های این سیستم عامل بپردازد، خالی از لطف نخواهد بود. این کتاب، همانند یک کتاب آشپزی، مفاهیم اساسی سیستم عامل اندروید را گام به گام با ارائه کدهای نمونه شرح می دهد.

مخاطب اصلی این کتاب برنامه نویسان اندروید هستند. آشنایی قبلی فرد با جاوا و محیط Eclipse برای مطالعه این کتاب یک مزیت محسوب می شود. یک برنامه نویس بعد از مطالعه این کتاب باید بتواند:

  • یک برنامه اندروید را از ابتدا بنویسد.
  • کدی بنویسد که در نسخه های مختلف اندروید کار کند.
  • بتواند از API های متنوع اندروید بهره بگیرد.
  • مرجع بزرگی از قطعه کدهایی داشته باشد تا به راحتی در دل برنامه های مختلف جای دهد.
  • راه های مختلف انجام یک کار در اندروید و مزایای هر یک را بشناسد.
  • با تکنیک های برنامه نویسی منحصر به اندروید آشنایی داشته باشد.

 

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional