سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: John Wiley & Sons, Inc.

اثر: Nicholas S. Williams

تعداد صفحه: 938

حجم: 8.62MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (خلاصه پیشگفتار):

اکثر مردم هر روز از جاوا استفاده می کنند، هرچند متوجه آن نباشند. جاوا شما را احاطه کرده است - در تلوزیون شما، سی دی پلیر شما، و کامپیوتر شما؛ سیستم عاملی که روی بسیاری از گوشی های همراه هوشمند استفاده می شود، بر مبنای جاواست؛ و جاواست که بسیاری از وب سایت هایی که شما از آنها استفاده می کنید را ایجاد کرده. قدرت اصلی جاوا به پلتفرم آن است. هرچند Java SE ابزارهای خیره کننده ای را برای تولید نرم افزارهای تحت کنسول، دسکتاپ، و مرورگر فراهم کرده، Java EE به این توانایی ها قدرت بسیار بیشتری افزوده تا بتوان با آن نرم افزارهای تحت وب غنی و قدرتمند ساخت. این کتاب آن ابزارهایی را معرفی می کند که می توان به کمک آنها نرم افزارهای تحت وب مدرن و کارا و در مقیاس بزرگ را پدید آورد.

در این کتاب شما با Java EE نسخه 7 و تازه های نسخه 8 آن و بسیاری از تکنولوژی های این پلتفرم آشنا می شوید. مطالب کتاب در چهار بخش کلی زیر سامان یافته است:

 

  • ساخت نرم افزارهای مقیاس بزرگ
  • استفاده از چهارچوب کاری (فریم ورک) Spring
  • ذخیره داده ها با JPA و Hibernate ORM
  • امن کردن نرم افزار با Spring Security

این کتاب برای آن دسته از توسعه دهندگان و مهندسینی در نظر گرفته شده است که در استفاده از Java SE تبحر دارند. کتاب به صورت خود آموز و گام به گام طراحی شده و حتی می توان با گلچین مطالب مورد علاقه، از آن به عنوان مرجع استفاده کرد. مطالعه این کتاب همچنین برای مدیران تولید و معماران نرم افزار هم سودمند است.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional