سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: Cambridge University Press

اثر: Nello Cristianini and Matthew W. Hahn

تعداد صفحه: 200

حجم: 1.5MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب:

ایدز و سندرم حاد تنفسی شدید از کجا می‌آیند؟ آیا ما ژن‌هایی را از نئاندرتال‌ها به ارث برده‌ایم؟ گیاهان چگونه از ساعت داخلی خود استفاده می‌کنند؟ گیرنده‌های بویایی چگونه عمل می‌کنند؟ انقلاب ژنومی، که از اواخر دهه‌ی 1990 شروع شد، ما را قادر بر پاسخگویی به این دست سؤالات می‌سازد. اما این انقلاب بدون پشتیبانی روش‌های قدرتمند محاسباتی و آماری ناممکن می‌ماند. بر این اساس، دانشگاه‌های زیادی در حال ارائه‌ی درس‌هایی جهت پرورش نسل بعدی بیوانفورماتیکی‌ها هستند: زیست‌شناسانی که زبان ریاضیات و علوم کامپیوتر را به شیوایی می‌دانند، و تحلیل‌گران داده‌ای که با مسائل و فنون زیست‌شناسی آشنایی دارند.

هزینه‌ی ورود به این زمینه (field) خیلی بالاست، نیازمند دانش چندین رشته و آشنایی با آثار تحقیقاتی گسترده و دارای رشد سریع است. دانشجویان برای طی مسیر ورود به این زمینه به یک نقشه‌ی راه نیاز دارند. این کتاب روان و جذاب، که بر مبنای دروس موفق تدریس شده در دانشگاه کالیفرنیا و جاهای دیگر به نگارش درآمده است، این نقشه‌ی راه را فراهم می‌سازد. این کتاب ماهیت گام به گام و عملی دارد.

تحلیل آماری توالی، ترازسازی توالی، مدل‌های مخفی مارکوف، یابش ژن و موتیف، تحلیل داده‌های بیان ژنی، و بازسازی روابط تکاملی بین ژنوم‌ها همگی با روشی دقیق اما ملموس معرفی شده‌اند.

Nello Cristianini استاد هوش مصنوعی دانشگاه بریستول است و Matthew Hahn استادیار بخش انفورماتیک دانشگاه ایندیانا می‌باشد.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional