سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اثر: Ian Parberry And William Gasarch

تعداد صفحه: 268

حجم: 2.35MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب:

این کتاب علی رغم حجم کم آن، بسیاری از مسائل مطرح در زمینه الگوریتمها را در خود جای داده است و بعد از گذراندن یک درس مقدماتی در این زمینه، مطالعه این کتاب اشراف قابل توجهی را برای خواننده خود به ارمغان می آورد. در واقع با رویکرد حل مسأله، این کتاب مهارت مخاطب را چنان بالا می برد که حتی برای آزمون ورودی مقطع دکتری هم پیشنهاد می شود.

استفاده از این کتاب به عنوان یک کتاب کمکی برای مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و همچنین برای آمادگی جهت کنکورهای مهندسی و علوم کامپیوتر توصیه می شود. به علاوه مطالعه این کتاب به برنامه نویسان حرفه ای توصیه می گردد، چراکه به صورت خود آموز نیز می توان از آن بهره گرفت.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional