سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: The McGraw-Hill Companies, Inc.

اثر: Roger S. Pressman & David Lowe

تعداد صفحه: 474

حجم: 23.8MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (ترجمه‌ی خلاصه‌ی پیش‌گفتار کتاب):

هنگامی شروع به طرح‌ریزی این کتاب کردیم، نگران آن بودیم که نکند کتاب ما در میان صدها - نه، هزاران - جلد کتابی که درباره‌ی "طراحی وب" نوشته شده‌اند، گم شود؛ HTML, Java, XML، یا هر یک از ده‌ها تکنولوژی‌ای که برای ساخت سیستم‌ها و برنامه‌های کاربردی مبتنی بر وبِ (WebAppهای) موفق می‌بایست آموخته شوند. چیزی که ما را شگفت زده کرد این بود که متوجه شدیم به یک موضوع حیاتی - فرایندی که هر یک از تکنولوژی‌های دیگر در آن به کار می‌روند - نسبتاً پوشش اندکی داده شده است. ما این فرایند را مهندسی وب می‌نامیم، و اعتقاد داریم افرادی که آن را به کار می‌برند شانس بیشتری دارند تا وب‌اَپ‌هایی را بسازند که نیازهای کاربر را برآورده کنند و برای کسب و کار یا سازمانِ مشتریان آنها سود واقعی به ارمغان آورند.

دیگر همه می‌دانند که وب‌اَپ‌ها می‌توانند در موفقیتِ مجازاً همه‌ی کسب و کارها و سازمان‌ها نقش محوری داشته باشند. و هنوز هم، وب‌اَپ‌های زیادی به صورت موردی و با توجه اندکی به اصول بنیادین تحلیل مسئله، طراحی کارآمد، آزمایش متقن، و مدیریت تغییر ساخته می‌شوند. در نتیجه، بسیاری از وب‌اَپ‌ها در برآورده کردن نیازهای کاربرانشان و اهداف کسب و کاری که قرارداد مربوطه را منعقد کرده است با شکست مواجه می‌شوند.

این کتاب طوری به نگارش درآمده است که به شما فهمی عمیق از یک فرایند عملی جهت مهندسی سیستم‌ها و برنامه‌های کاربردی تحت وب بدهد. مطالب در قالبی غیر رسمی، با سبک محاوره‌ای، و به صورت پرسش و پاسخ ارائه شده‌اند تا در این نظام مهندسی جدید هدایتگر خواننده باشند.

در این کتاب، روی یک فرایند چابک و روش‌هایی ساده و عملی که در کاربردهای بازار امتحان خود را پس داده‌اند تأکید داریم. از دیگر سو، عمداً روی ابزارها و تکنولوژی‌های خاص کمتر مانور داده‌ایم. علت این امر آن نیست که در نظر ما آنها بی‌اهمیت هستند، بلکه علتش آن است که هزاران کتاب، مقاله، و منابع تحت وب به آنها پرداخته‌اند. پس تمرکز ما روی مهندسی وب است و هدف این است که کتاب ما برای شاغلین این صنعت و دانشجویان کارشناسی و سال اول کارشناسی ارشد قابل استفاده باشد.

در این کتاب به معرفی راه‌های ساده و در عین حال کارآمدی برای جمع‌آوری و تحلیل نیازهای مسئله، طراحی راهکاری مؤثر، ساخت و آزمایش وب‌اَپ‌های با کیفیت، فنون عملی مدیریت پروژه، مدیریت تغییر و محتوی، و تضمین کیفیت می‌پردازیم و در این راه از مطالعه‌ی موردی روی یک پروژه‌ی مدیریت خانه و دفترکار بهره می‌بریم.

در ادامه لیست فصل‌های این کتاب آمده است:

 1. سیستم‌های مبتنی بر وب
 2. مهندسی وب
 3. یک فرایند مهندسی وب
 4. ارتباطات
 5. طرح‌ریزی
 6. فعالیت مدل‌سازی
 7. مدل‌سازی تحلیل برای وب‌اَپ‌ها
 8. طراحی وب‌اَپ‌ها
 9. طراحی تعامل
 10. طراحی اطلاعات
 11. طراحی عملکردی
 12. ساخت و استقرار
 13. الگوهای طراحی
 14. فن‌آوری‌ها و ابزارها
 15. آزمایش وب‌اَپ‌ها
 16. مدیریت تغییر و محتوی
 17. افق‌های پیش رو

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional