سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: Pearson Higher Education

اثر: Y. Daniel Liang

تعداد صفحه: 756

حجم: 6.88MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (ترجمه خلاصه پیشگفتار کتاب):

این کتاب، نسخه خلاصه شده از نسخه جامع آن است و برای درسی مقدماتی در موضوع برنامه نویسی طراحی شده است. رهیافت کتاب، بیان مبانی-اول است؛ و مفاهیم و تکنیک های برنامه نویسی را به روش مسئله محور آموزش می دهد.

در رهیافت مبانی-اول، مفاهیم اولیه برنامه نویسی قبل از مواجهه با اشیاء و کلاس ها مطرح می شود. تجربه نشان می دهد که برای موفقیت، نو برنامه نویسان باید اول منطق اولیه و تکنیک های بنیادی برنامه نویسی مثل حلقه ها و پالایش گام به گام را فرا بگیرند. این مبانی اولیه و تکنیک های حلقه ها، متدها، و آرایه ها، شالوده برنامه نویسی هستند و بعد از آن است که دانش آموز می تواند برنامه نویسی شیء گرا، رابط گرافیکی کاربری، پایگاه داده، و برنامه نویسی وب را بیاموزد.

مسئله محوری بدین معناست که به جای تمرکز بر گرامر برنامه ها به حل مسائل جالب پرداخته شود و در کنار آن نکات گرامری و کتابخانه های مورد استفاده توضیح داده شوند. مسائل گنجانده شده در این کتاب در سطوح مختلف سختی و از عرصه های متنوع ریاضی، علم، تجارت، مالی، بازی، پویا نمایی، و چند رسانه ای هستند.

در نمودار زیر فصل های کتاب را به همراه وابستگی مطالب و دسته بندی موضوعی آن ها می بینید.

چارت وابستگی مطالب کتاب

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional