سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

انتشارات: Elsevier Inc. (Morgan Kaufmann)

اثر: Jiawei Han & Micheline Kamber & Jian Pei

تعداد صفحه: 740

حجم: 9.37MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (ترجمه‌ی خلاصه‌ی پیشگفتار کتاب):

کامپیوتری شدن جامعه‌ی ما باعث ارتقای چشمگیر توانایی‌مان در تولید و جمع‌آوری داده از منابع متنوع شده است. این رشد انفجاری در حجم داده‌ی ذخیره شده و یا انتقالی، سبب بروز نیاز فوری به تکنیک‌های جدید و ابزارهای خودکاری برای کمک به ما در تبدیل حجمی انبوه از داده به اطلاعات و دانش مفید شد. در نتیجه افقی امیدبخش و رو به شکوفایی به نام داده‌کاوی در علوم کامپیوتر باز شد. داده‌کاوی، که به اکتشاف دانش از داده (KDD) هم معروف است، عبارتست از استخراج خودکار یا آسان الگوهای نشانگر دانش که در پایگاه داده‌های بزرگ، انبارهای داده، وب، و دیگر منابع عظیم ذخیره‌سازی و یا انتقال داده نهفته است.

این کتاب مفاهیم و تکنیک‌های اکتشاف دانش و داده‌کاوی را مورد پژوهش قرار می‌دهد. به عنوان یک حوزه‌ی کاری بین‌رشته‌ای، داده‌کاوی بین دستاوردهای آمار، یادگیری ماشینی، شناسایی الگو، تکنولوژی پایگاه داده، بازیابی اطلاعات، علم شبکه، سیستم‌های مبتنی بر دانش، هوش مصنوعی، محاسبات با کارآیی بالا، و مصورسازیِ داده پیوند برقرار می‌کند. ما بر مسائلی مرتبط با امکان‌پذیر بودن، کاربردی بودن، مؤثر بودن، و مقیاس‌پذیری تکنیک‌های اکتشاف الگوهای نهان در مجموعه داده‌های بزرگ تمرکز می‌کنیم. این کتاب یک معرف جامع داده کاوی است و برای دانشجویان علوم محاسبات، توسعه دهندگان نرم‌افزار، کارشناسان شغلی، و محققین تمامی حوزه‌های فوق الذکر بکار می‌آید.

داده‌کاوی در اواخر دهه‌ی 1980 ظهور نمود، طی دهه‌ی 1990 گام‌های بلندی برداشت، و در هزاره‌ی جدید هم به شکوفایی خود ادامه می‌دهد. این کتاب نمای کلی این حوزه را به تصویر می‌کشد؛ فنون و سیستم‌های داده‌کاوی جالب را معرفی می‌کند و کاربردها و جهات تحقیق را به بحث می‌گذارد. انگیزه مهم در نوشتن این کتاب ایجاد چهارچوب کاری سازمان یافته‌ای برای داده‌کاوی است.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


ویرایش دوم کتاب:

Data Mining-Concepts And Techniques-Jiawei Han & Micheline Kamber-2nd Edition- 2006

اثر: Jiawei Han & Micheline Kamber

تعداد صفحه: 772

حجم: 13.5MB

جلد کتاب

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional