سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: Springer-Verlag

اثر: Da Ruan & Guoqing Chen & Etienne E. Kerre & Geert Wets

تعداد صفحه: 523

حجم: 5.24MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (ترجمه خلاصه پیشگفتار کتاب):

در اقتصاد دانش محور امروزی، شرکت ها می توانند با مدیریت مناسب اطلاعات سود زیادی حاصل کنند. هرچند مدیریت اطلاعات یک مفهوم مبتنی بر تکنولوژی نیست، و در واقع یک فعالیت شغلی است، حمایت ابزارهای فن آوری اطلاعات از آن غیر قابل انکار است. بدلیل حجم بالای داده ای که امروزه شرکت ها دارند، داده کاوی نقش مهمی را در یافتن اطلاعات پنهان، پیچیده، و احتمالاً مفید ایفا می کند. سپس دانش کشف شده را می توان برای حمایت از تصمیمات شغلی و علمی پردازش نمود.

این کتاب مجموعه ای سازمان یافته و ویرایش شده از فصل هایی است که از سوی نویسندگان مختلف اهدا شده اند. تمرکز این کتاب به طور ویژه بر فصل هایی است که به پاسخ های تئوریک/تحلیلی به مسائل واقعی مورد نیاز در تکنیک های هوشمند داده کاوی می پردازند، احتمالاً در ترکیب با دیگر ابزارهای سنتی، و کاربردهای آن برای مهندسین و مدیران صنعتی. محققین دانشگاهی و کاربردی و دانشجویان محققی که روی داده کاوی کار می کنند هم می توانند مستقیماً از این کتاب بهره ببرند. این کتاب منطقاً به سه بخش تقسیم شده است و مشتمل بر 24 فصل است که توسط 62 نویسنده از 10 کشور نوشته شده اند.

بخش 1 در مورد موضوع سیستم های هوشمند و داده کاوی است و شامل نه فصل می شود که فهمی عمیقتر از دانش تئوری و متدولوژی های لازم برای داده کاوی را ارائه می کنند. بخش 2 به کاربردهای اقتصادی و مدیریتی می پردازد و بخش 3 دارای نه فصل در زمینه کاربردهای مهندسی صنعتی است.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional