سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: Peachpit Press - Pearson Education

اثر: Richard Harrington

تعداد صفحه: 365

حجم: 34MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (ترجمه خلاصه مقدمه):

یادگرفتن فتوشاپ برای موفقیت در صنایع رسانه های دیجیتال ضروری است. فتوشاپ دروازه ای برای ورود به چندین تکنولوژی وابسته است. از تهیه و پردازش عکس ها تا ترکیب و صفحه آرایی، فتوشاپ معمولاً گزینه اول شماست. اگر بتوانید بر این برنامه مسلط شوید، می توانید راه موفقیت را در چندین تکنولوژی دیگر پیش بگیرید. با توجه به این مطلب، مهم است که فتوشاپ با نیم نگاهی نسبت به حال و نیم نگاهی نسبت به آینده یاد گرفته شود.

گفته می شود که اگر شما فتوشاپ بلد باشید، همیشه کاری هست که انجام دهید. فتوشاپ را، از عکاسان گرفته تا توسعه دهندگان وب و از فیلم برداران گرفته تا طراحان گرافیک، استفاده می کنند. در واقع، کاربری فتوشاپ بیش از آنچه است که شما انتظار دارید، مثلاً در پزشکی، معماری، و حقوق. با چیره دستی در فتوشاپ شما از یک جعبه ابزار دیجیتالی کامل برخوردار خواهید بود.

زمانی تصمیم به نوشتن این کتاب گرفتم که کمبودی احساس می شد. من با فتوشاپ آموزان از تمامی سطوح کار کرده بودم، از کلاس های دانشکده تا شاغلین در صنایع مختلف. چیزی که بارها و بارها شنیدم این است که مردم نیاز به کتاب هدفداری دارند که در مسیر یاد دادن اصولی ادوب فتوشاپ، هر آنچه که آنها واقعاً نیاز دارند را هم به آنها بیاموزد.

موضوع این نیست که در مورد وجود کتاب های خوب برای حرفه ای ها دچار کمبود هستیم؛ من خیلی از این کتاب ها را مطالعه کرده ام و چندین نفر از نویسندگان آن ها را هم می شناسم. اما اتفاقی که در طول سالها افتاده، این است که ما با دو دسته کتاب مواجه شده ایم: آنهایی که برای نوآموزان هستند و آنهایی که برای حرفه ای هایی هستند که به دنبال رسوخ در اعماق خاص کاربرد این نرم افزار هستند. چیزی که در این میان گم شده است، کتابی است که در عین آموزش ویژگی های اصلی این نرم افزار و اصول تکنولوژی نهفته در آن، و آماده ساختن فرد برای آموزش های بعدی، موفقیت های میان مدت را هم نصیب مخاطب کند.

این کتاب با داشتن تمرینات عملی فراوان مناسب کسانی است که نه فقط با خواندن، بلکه با انجام دادن هم چیز یاد می گیرند. بعنوان یک معلم و یک حرفه ای، هدف من آماده کردن شما برای موفقیت شغلی است.

فتوشاپ برنامه بسیار جامعی است و توصیه من به شما آن است که سعی در آموختن یک شبه آن نکنید. در واقع عجله در یادگیری غالباً مشکل زا است و مانع تثبیت مهارت ها می شود. برای مقابله با این مشکل، بسیاری از مطالب غیر ضروری را از این کتاب حذف کرده ام و به شما هم توصیه اکید دارم که از انجام عملی مثال های هر مهارت غفلت نکنید. با تمرین - منظم و دائم - می توان فتوشاپ را فهمید و در آن استاد شد.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEB دانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional