سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: O’Reilly

اثر: Al Anderson & Ryan Benedetti

تعداد صفحه: 538

حجم: 10.2MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (توضیحات پشت جلد):

شما از این کتاب چه خواهید آموخت؟
آیا از مطالعه کتب شبکه ای که پر از کلمات اختصاری هستند و مغز شما را به حالت Sleep می برند خسته شده اید؟ این کتاب در تبدیل شدن از یک ادمین شبکه به یک راهبر حرفه ای شما را یاری خواهد کرد، نه تنها با در اختیار قرار دادن پاسخ سؤالات بلکه با توضیح آن پاسخ ها. این کتاب شما را درگیر حل مسائل دنیای واقعی شبکه می کند. شما اگر درگیر قطعی در شبکه فیبر نوری خود باشید و یا در اجرای طرح و نقشه خود با موانعی مواجه شده باشید، چه این مشکل در DHCP یا NAT باشد، یا مسئله شما نگاشت پورت ها یا IP Spoofing باشد، یا در مسیریاب ها و سوئیچ ها، شما یاد خواهید گرفت که واقعاً چه چیزی در پس اینها صورت می گیرد و اینکه چگونه می توانید مشکلاتی را که ممکن است منجر به خوابیدن سرویس شبکه شما شوند را برطرف کنید.

ویژگی اصلی این کتاب چیست؟
مانند بقیه کتابهای این سری، کتاب شبکه هم از یک قالب بندی غنی استفاده می کند که همان طور طراحی شده است که مغز کار می کند. بر اساس جدیدترین تحقیقات در زمینه های زیست شناسی عصبی، علوم شناختی، و تئوری یادگیری، این کتاب کلمات و تصاویر را به شکلی گیرا در هم آمیخته است تا نه تنها به خواننده در آموزش کمک کند، بلکه موجب سهولت در به خاطر آوری هم باشد.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional