سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

انتشارات: Pearson Education, Inc.

اثر: Kouichi Matsuda & Rodger Lea

تعداد صفحه: 544

حجم: 16.8MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (سخن بزرگان در تمجید از کتاب):

"HTML5 درحال ارتقای وب به یک پلتفرم بسیار توانا برای ساخت نرم افزار است که از ساخت برنامه های زیبا، سرگرم کننده، و تمام محاوره ای پشتیبانی می کند؛ نرم افزارهایی که قابلیت اجرا (حمل) در طیف وسیعی از سیستم ها را دارند. WebGL یک بخش حیاتی HTML5 است. چراکه برنامه نویسان وب را قادر به استفاده از تمام قدرت و عملکردی می کند که مدرن ترین شتاب دهنده های گرافیک سه بعدی ارائه می دهند. WebGL طوری طراحی شده است که بصورت امن روی هر سیستم دارای پشتیبانی از وب اجرا شود و بزودی موج جدیدی از نوآوری را در میان توسعه دهندگان به وجود می آورد. نوآوری در زمینه های مختلفی از قبیل محتوای سه بعدی در وب، نرم افزارها، و رابط های کاربری. این کتاب توسعه دهندگان وب را قادر به فهم کامل و استفاده از این موج جدید در کاربرد وب می کند."
Neil Trevett نایب رئیس محتوای موبایلی در شرکت NVIDIA و رئیس گروه Khronos.

"WebGL یکی از آخرین امکانات را برای ساختن برنامه هایی که روی مرورگر همچون برنامه های دسکتاپ عمل می کنند فراهم کرده است، و این کتاب در راه ساخت چنین برنامه هایی پیشگام است. پوشش همه جانبه آن بر جنبه های مختلف استفاده از WebGL - یعنی JavaScript ،OpenGL ES، و فنون اساسی گرافیک - هر آنچه را که فرد برای پیشروی نیاز دارد، تماماً آموزش می دهد. برنامه های تحت وب موج آینده هستند و با این کتاب شما بر فراز این موج قرار می گیرید."
Dave Shreiner ویراستار این سری از کتاب ها در Addison Wesley و یکی از نویسندگان کتاب راهنمای برنامه نویسی OpenGL.

"این کتاب برای آشنایی با فوت و فن ساخت نرم افزارهای تحت وب سه بعدی که نیازی به استفاده از کتابخانه های عظیم و وِرَپِرها ندارند، آموزشی سر راست و آسان را ارائه می دهد؛ منبع فوق العاده ای برای توسعه دهندگانی که بدنبال آشنایی با مفاهیم توسعه سه بعدی، توأم با تکنولوژی روز وب هستند."
Brandon Jones مهندس نرم افزار در شرکت گوگل.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional