سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: Apress

اثر: Adam Freeman

تعداد صفحه: 671

حجم: 7.11MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب:

AngularJS یک کتابخانه متن باز جاوا اسکریپت است که توسط گوگل حمایت و نگهداری می شود. این کتابخانه در بزرگترین و پیچیده ترین برنامه های تحت وب امتحان خود را پس داده است. در این کتاب، هر آنچه که شما لازم دارید تا بتوانید از AngularJS در پروژه های خود استفاده کنید را به شما آموزش خواهم داد.

AngularJS از بهترین جنبه های توسعه سمت سرور جهت ارتقای HTML در مرورگر بهره می برد و بستر مناسبی را جهت تولید ساده و راحت اپلیکیشن های قدرتمند ایجاد می کند. AngularJS از الگوی طراحی MVC پیروی می کند که بر موارد زیر تأکید دارد:

  • قابلیت توسعه: وقتی مبانی AngularJS را آموختید، به راحتی می توانید نحوه عملکرد برنامه های پیچیده را درک کنید و آن ها را برای تطبیق با نیازهای کاربران خود ارتقاء دهید.
  • قابلیت نگهداری: چون اپلیکیشن های AngularJS به آسانی رفع خطا و اصلاح می شوند، نگهداری بلند مدت از آن ها هم آسان است.
  • تست پذیری: AngularJS به خوبی از تست واحد و end-to-end پشتیبانی می کند، بدین معنی که شما می توانید قبل از کاربران خود آسیب ها را شناسایی و رفع کنید.
  • استاندارد بودن: AngularJS روی قابلیت های ذاتی مرورگرها کار خود را انجام می دهد و دست شما را در پیروی از استانداردهای وب نمی بندد. شما می توانید از آخرین تکنولوژی ها مثل API های HTML5 و ابزارها و فریم ورک های رایج استفاده کنید.

قبل از مطالعه این کتاب، شما باید با مبانی توسعه نرم افزار تحت وب آشنا باشید، نحوه عملکرد HTML و CSS را بدانید، و ایده آل این است که با جاوا اسکریپت هم کار کرده باشید. البته اگر با این موارد مشکلی دارید، مقداری از آموزش آن ها در فصل 4 و 5 آمده است که برای مطالعه این کتاب کفایت می کند.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional