سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: Manning Publications Co.

اثر: Mike Cantelon, Marc Harter, T.J. Holowaychuk, And Nathan Rajlich

تعداد صفحه: 417

حجم: 5.89MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (ترجمه خلاصه پیشگفتار Isaac Z. Schlueter - خالق NPM و رهبر پروژه Node.js):

نوشتن کتابی درباره Node.js کار سختی است، پلتفرمی جدید که به تازگی در حال stable شدن است. هسته Node.js در حال تکامل است، و رشد انفجاری مجموعه ماژول های دست ساز کاربران آن گامی تندتر از آن دارد که فردی خیال ردگیری آن ها را داشته باشد. تنها راهی که بتوان چنین هدف متحرکی را در یک کتاب به دام انداخت آن است که سراغ عصاره وجودی Node.js و دلیل موفقیت روز افزون آن برویم. این کارکُشتگان Node.js دقیقاً همین کار را کرده اند. Mike Cantelon یکی از فعالترین های دنیای Node است. او فهم فوق العاده ای از هر آنچه که Node مناسب آنهاست دارد و از آن مهمتر اینکه Node برای چه کارهایی مناسب نیست. T.J. Holowaychuk یکی از برجسته ترین سازندگان ماژولهای Node.js است، از جمله فریم ورکِ وبِ اکسپرس. Nathan Rajlich عضو کمیته هسته Node.js است و تا به امروز نقش فعالی در توسعه این پلتفرم داشته است.

این کتاب که حاصل تجربیات قابل ملاحظه این افراد است، شما را از اولین گام های نصب Node.js روی کامپیوترتان تا ساختن، اشکال زدایی، و نصب نرم افزارهایی که می سازید همراهی می کند. شما خواهید فهمید که چه چیزی Node را جذاب کرده است و چشم اندازی بدست می آورید که حاصل فهم ترکیبی این سه خالق اثر می باشد. در نتیجه درکی از مسیر آینده حرکت پروژه Node خواهید داشت. از همه مهمتر اینکه این کتاب با آهنگ بسیار مناسبی از مطالب آسان به مطالب پیشرفته منتقل می شود و در هر گام، مطالب قبلی را تکمیل می کند.

Node یک موشک در حال اوج گیری است، و خالقان این اثر کاری بس بزرگ انجام داده اند تا شما را برای سواری روی آن آماده سازند. Node.js in Action را سکوی پرتابی برای کاوش افق های خودتان ببینید.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional