سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: John Wiley & Sons, Inc.

اثر: Jennifer Smith, Jeremy Osborn, And The AGI Creative Team

تعداد صفحه: 890

حجم: 62.3MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (ترجمه خلاصه پیشگفتار کتاب):

CS6 شرکت ادوب نرم افزار پیشگام در زمینه تولید محتوای چاپی، وبی، و تعاملی است. این نرم افزار ابزارهای کاملی برای طراحی و ویرایش عکس، ایجاد نمای چاپی، ساخت و نگهداری وب سایت ها، و ساخت محتوی تعاملی و متحرک دارد که همه چیز را برای بیان ایده های خلاقانه فراهم می کند.

کتاب حاضر کمک می کند که توانایی های این ابزارهای نرم افزاری را درک کنید و شما را اصطلاحاً راه می اندازد. شما ممکن است همه دروس را کار کنید و یا تنها آنهایی را که فعلاً نیاز دارید انتخاب کنید. هر درس شامل راهنمایی های مشروح و گام به گام است.

این کتاب به صورت کاملاً خود آموز است و 25 درس دارد که هر یک شما را در جهت کشف مهارت های لازم، آشنایی با ویژگی های نرم افزاری جدید، و یا صرفه جویی در زمان کمک می کنند. کتاب شامل تمرینات متناسب با نیازهای دنیای واقعی است و توضیحات آن بسیار ساده بیان شده است. متن، با توجه به نرم افزارهای مورد بحث به فصول زیر تقسیم می شود:

  • Adobe Bridge CS6
  • Adobe Photoshop CS6
  • Adobe Dreamweaver CS6
  • Adobe Flash Professional CS6
  • Adobe Fireworks CS6
  • Adobe InDesign CS6
  • Adobe Illustrator CS6

همراه نسخه چاپی کتاب که خریداری می شود یک DVD شامل آموزش های ویدئویی و فایل تمرینات کتاب عرضه می شود ولی نسخه دیجیتال کتاب (این نسخه) فاقد آن است.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional