سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

با سلام!

     سایت Computer-En-Books.ir) CEB) در راستای معرفی کتب تخصصی برجسته در زمینه کامپیوتر ایجاد شده است و یافتن و دانلود کتاب مناسب را برای فعالین این حوزه تسهیل میکند.

 

     زبان رسمی و بین المللی، و ادبیات کامپیوتر، انگلیسی است و امکان بهره‌گیری از اصل متون تخصصی نه تنها یک مزیت، بلکه یک ضرورت می‌نماید. سرعت روز افزون رشد و تغییر تکنولوژی، ترجمه کتب تکنیکی را به یک گام زائد تبدیل کرده است و در مورد این دست کتب، حتی در صورتی که به موقع ترجمه، چاپ، منتشر، خریده، و خوانده شوند، باز هم چند گام عقب‌تر از پیشرفت‌های روز خواهیم بود.

 

     از بهترین و ساده ترین راههای یادگیری و تثبیت زبان انگلیسی مطالعه‌ی متون تخصصی است. چرا که فرد به محتوای متون علاقمند است و تا حدی منظور کلی هر متن را می‌داند. بدین ترتیب فرد علاوه بر یادگیری زبان، دایره دانش تخصصی خود را نیز گسترش می‌دهد. در عین حال، توانایی بهره گیری از متون انگلیسی مهارتی است که با ممارست و در دراز مدت حاصل می‌شود، لذا با توجه به پتانسیل این سایت، و برای رفع موقت مشکلات بخش بزرگی از جامعه تخصصی، خدمات ترجمه هم در این سایت گنجانده شده است تا پاسخگوی نیازهای جاری و مقطعی این عزیزان باشد.

 

     توصیه میکنیم، جهت استفاده‌ی بهتر، کتابها را به صورت کامل چاپ کنید. این باعث می‌شود تا علاوه بر اینکه چشم و بدن شما در زمان مطالعه راحتتر باشد، ملزم به این شوید که کتاب‌ها را اصولی و کامل بخوانید.

 

     عدم شمول قانون Copy Right جهانی در کشوری مثل ایران - که البته معایب فراوانی دارد - به هر حال فرصت خوبی را در اختیار اهالی مطالعه قرار داده است. هر چند ما در زمان تولید علم کامپیوتر در کنار غرب نبوده‌ایم و احتمالاً مشغول کارهای مهمتری بوده ایم! در این فرصت خوب است که لااقل در مصرف آن کوتاهی نکنیم. به امید روزی که شاهد ایجاد سایت‌هایی مثل CPB باشیم!

 

مرام‌نامه‌ی Computer-En-Books.ir:

- برای هر کتاب توضیحات کافی و مفید و دقیق در مورد محتوای کتاب و مخاطبین آن (معمولاً خلاصه‌ی پیشگفتار و یا مقدمه) در کنار سایر اطلاعات کتاب ارائه می‌گردد.

کتاب کم کیفیت که مطالعه‌ی آن برای چشم ضرر زیاد دارد در این سایت قرار نمی‌گیرد.

- کتب تا جای ممکن در کمترین حجم جهت استفاده‌ی مخاطبین روی سایت قرار می‌گیرد.

تبلیغات و نوشته‌های اضافی حاشیه کتب حذف می‌شود و تبلیغ Computer-En-Books.ir در داخل صفحات کتب درج نمی‌شود.

- در صورت امکان در کنار هر کتاب محتوای کمک آموزشی مرتبط قرار داده می‌شود.

صرفاً کتب به زبان انگلیسی در این سایت معرفی می‌شوند و مسئولیت قانونی احتمالی استفاده از کتب به عهده‌ی کاربر است.

در صورت تغییر تعرفه‌ی دانلود، مانده حساب شما بر اساس تعرفه‌ی جدید محاسبه خواهد شد. همچنین هرچند CEB تمام تلاش خود را جهت حفظ اطلاعات حساب شما می‌کند، در صورت از دست رفتن ناخواسته‌ی اطلاعات شما، CEB مسئولیت را از خود رفع می‌کند؛ و لذا روی میزان مبلغ شارژ محدودیت قائل شده است تا کاربران محترم کمتر متضرر شوند. به همین شکل اگر زمانی به هر دلیل سرویس دهی این سایت پایان یابد، CEB مسئولیتی در قبال شارژهای مصرف نشده ندارد.

 - کاربران عزیزی که مخاطب بخش ترجمه‌ی تخصصی سایت هستند، لازم است قبل از هر اقدامی حتماً شرایط و قوانین مرتبط با آن را که در بخش مربوطه آمده است مطالعه کنند.

 

برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional