سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

انتشارات: Prentice Hall, Pearson Education Inc.

اثر: M. Morris Mano

تعداد صفحه: 524

حجم: 56MB

جلد کتاب

توضیحات کتاب (خلاصه پیشگفتار):

این کتاب همان گونه که با سازماندهی و طراحی کامپیوتر سر و کار دارد، با معماری کامپیوتر هم سر و کار دارد. معماری کامپیوتر حول مباحث ساختار و رفتار ماژولهای عملکردی کامپیوتر و اینکه چگونه آنها برای برآوردن نیارهای پردازشی کاربر تعامل می کنند، بحث می کند. سازماندهی کامپیوتر به این مطلب می پردازد که چگونه اجزای سخت افزاری برای تشکیل یک سیستم کامپیوتری به هم متصل می شوند. طراحی کامپیوتر، با توجه به یک مجموعه مشخصات داده شده، به نحوه توسعه سخت افزار مورد نیاز کامپیوتر می پردازد.

 خواندن این کتاب نیازی به دانش قبلی در مورد سخت افزار کامپیوتر ندارد. فصول 1 تا 4 این کتاب به اجزای سخت افزاری دیجیتال به کار رفته در کامپیوترهای دیجیتال می پردازد. فصول 5 تا 7 به شرح گام به گام مراحلی پرداخته است که طراح کامپیوتر میبایست برای طراحی یک سیستم کامپیوتری ساده طی نماید. فصول 8 تا 10 به سازماندهی و معماری CPU اختصاص دارد. سازماندهی و معماری ورودی/خروجی و حافظه، مبحث فصول 11 و 12 کتاب است و فصل 13 هم به معرفی مفهوم Multiprocessing پرداخته است.

سازماندهی فیزیکی یک کامپیوتر - شامل رجیسترها، گردش داده ها، microoperation-ها، و توابع کنترل - می تواند به صورت نمادین توسط HDL توصیف شود. در این کتاب ما یک زبان انتقال رجیستر می سازیم  و از آن برای تعیین مختصر و دقیق عملکردهای مختلف کامپیوتر بهره می بریم.

آیکن نشانگر نوع فایل در سایت CEBدانلود


برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional