سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ضمن عرض سلام و ابراز خوشنودی از خدمات رسانی به شما!

      نگهداری، پشتیبانی، و به‌روزرسانی Computer-En-Books.ir هزینه‌بر است. صرف‌نظر از هزینه‌های میزبانی و پیاده‌سازی، جالب است بدانید که به طور میانگین برای هر کتاب که در اختیار شما قرار می‌گیرد، حدود 4 نفر ساعت کار انجام می‌شود (شامل: بررسی و برطرف کردن نواقص کتاب، مطالعه و تهیه توضیحات کتاب، جستجو در اینترنت، بررسی و اعمال نظر کاربران، و ...) لذا دانلود کتب مشمول هزینه‌ی اندکی می‌باشد؛ با این حال، خبرنامه‌ها به صورت رایگان ارسال می‌شود، معرفی کتب به صورت رایگان در اختیار همگان قرار دارد، و اکثر محصولات سرویس ترجمه‌ی سایت CEB پس از انجام کار برای سفارش دهندگان آن، به‌طور رایگان در دسترس خواهد بود.

 

     برای دانلود کتاب از سایت ابتدا باید عضو شده و سپس حساب خود را شارژ نمایید (پیش از عضویت مرام‌نامه سایت را در بخش اهداف سایت مطالعه نمایید زیرا عضویت شما نشان دهنده‌ی پذیرفتن مرام‌نامه است). شارژ حساب به دو صورت امکان‌پذیر است. یکی به صورت نقدی که حداقل مبلغ 1000 تومان از طریق درگاه پرداخت اینترنتی Zarin Pal واریز می‌نمایید و دیگری از طریق Upload کتاب که توضیحات آن در ادامه بیان خواهد شد. کتب با حجم کمتر از 20MB نیازمند 200 تومان اعتبار دانلود هستند (که در مورد اکثر کتب این سایت صادق است) و کتب با حجم بیش از آن 400 تومان از اعتبار دانلود شما را صرف خواهند کرد. قیمت پیشفرض برای آن دسته از محصولات سرویس ترجمه‌ی سایت CEB که رایگان نیستند و میزان شارژ لازم برای دانلود آن‌ها صریحاً قید نشده است، 500 تومان خواهد بود. لینک هر دانلود تا 3 ساعت فعال خواهد ماند (یعنی هر تعداد دانلود از آن فایل که در این مهلت انجام پذیرد، اعتبار دوباره‌ای را از حساب شما کم نخواهد کرد).

      در مورد خدمات ترجمه هم بنا به بررسی انجام شده روی هر درخواست ترجمه، هزینه‌ای برآورد می‌گردد که کل آن قبل از شروع کار و به صورت آنلاین پرداخت می‌شود (جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی استفاده از خدمات ترجمه‌ی سایت CEB، به بخش مربوطه مراجعه کنید).

     در مورد شارژ از طریق Upload، اعتبار این نوع از شارژ حساب از 500 تا 2000 تومان است که میزان آن پس از بررسی از سوی سایت CEB تعیین می‌شود. برای این کار ابتدا می‌توانید لیست نیازمندی‌های کتاب را بررسی کنید و سپس کتاب مورد نظر خود را Upload نمایید. در این روش اعتبار مربوطه حداکثر پس از 48 ساعت به حساب شما افزوده خواهد شد.

 

 

اعضاء می‌توانند با مراجعه به بخش اطلاعات حساب، میزان شارژ باقیمانده‌ی خود، دانلودهای فعال، وضعیت آپلودهای صورت گرفته، و درخواست‌های ترجمه خود را بررسی نمایند.


لینک‌های مرتبط:

سؤالات متداول

ارتباط با ما


 

 

 

 

 

برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional