سایت CEB:ترجمه تخصصی رشته کامپیوتر - معرفی و دانلود کتب انگلیسی رشته کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به بخش خدمات ترجمه‌ی سایت CEB خوش آمدید!

 

توانایی بهره‌گیری از متون انگلیسی مهارتی است که با ممارست و در دراز مدت حاصل می‌شود، لذا با توجه به پتانسیل این سایت، و برای رفع موقت مشکلات بخش بزرگی از جامعه‌ی تخصصی، خدمات ترجمه هم در این سایت گنجانده شده است تا پاسخگوی نیازهای جاری و مقطعی این عزیزان باشد.

با هدف کمک به شما در فهم متون انگلیسی، سعی ما بر این است که سفارشات ترجمه طوری انجام شوند که به راحتی و به صورت جمله به جمله با متن انگلیسی اصلی قابل مقایسه باشند.

 

روال کار به این صورت است که اگر شما عضو سایت نیستید، ابتدا ثبت نام کرده، وارد محیط کاربری خود می‌شوید و فرم درخواست ترجمه را پر می‌نمایید. درخواست شما دقیقاً مورد بررسی قرار گرفته و در صورت پذیرفته شدن، قیمت‌گذاری می‌شود. نتیجه‌ی بررسی حداکثر ظرف 48 ساعت به اطلاع شما می‌رسد. کار ترجمه‌ی متن شما از لحظه‌ی پرداخت اینترنتی وجه توسط شما شروع شده و حداکثر تا سر رسید مهلتی که در فرم درخواست تعیین نموده‌اید، فایل تایپ شده و صفحه‌آرایی شده‌ی ترجمه به شما ایمیل خواهد شد. برای بررسی وضعیت درخواست خود هم جدای از اطلاع‌رسانی پیامکی و ایمیلی، می‌توانید از بخش اطلاعات حساب کاربری خود در سایت استفاده نمایید.

 

فرم درخواست ترجمه

 


 

- برای بررسی توان ترجمه‌ی سایت CEB و کیفیت ترجمه‌ای که دریافت می‌دارید، می‌توانید به توضیحات کتبی که روی سایت قرار دارند رجوع کنید. همچنین برخی از مطالب دیگر سایت مخصوصاً در بخش "مطالب خواندنی" به طور مشخص توسط سرویس ترجمه‌ی سایت CEB تهیه شده‌اند.

 

- در مورد سفارشاتی که مورد پذیرش اولیه قرار می‌گیرند، با توجه به برنامه‌ریزی‌ها و زمانبندی‌های لازم روی بار کاری، سایت CEB پس از گذشت 24 ساعت از اطلاع رسانی (و عدم واکنشی از جانب سفارش دهنده)، مختار است وضعیت درخواست را تغییر دهد. جهت فعال سازی مجدد این نوع درخواست‌ها، کاربر می‌تواند از بخش ارتباط با ما اقدام کند و یا درخواست جدیدی را تنظیم کند و منتظر اتخاذ تصمیم از سوی سرویس ترجمه‌ی سایت CEB بماند.

 

- تخفیف 40 درصدی: اگر درخواست اعطای حق مالکیت ترجمه را داده باشید، در صورت موافقت مدیر سایت، تنها حق استفاده شخصی از ترجمه را دارید و احتمالاً ترجمه مطلب شما روی سایت CEB هم انتشار خواهد یافت؛ بدین ترتیب 60 درصد مبلغ برآورد شده به شما پیشنهاد خواهد شد. بدیهی است در غیر این صورت مالکیت شما محفوظ خواهد بود.

 

- محفوظ بودن مالکیت شما بدین معناست که ترجمه‌ای که شما برای آن متقبل هزینه شده‌اید، بطور پیشفرض تا چهار ماه بصورت رایگان در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت. پس از این مدت، در صورت صلاحدید مدیر سایت ممکن است ترجمه‌ی شما برای استفاده‌ی عموم روی سایت قرار بگیرد. در صورتی که با این بند مخالفتی دارید، بایستی صریحاً در متن درخواست ذکر نمایید و یا لااقل قبل از اتمام مدت مذکور با ما ارتباط بگیرید. شما بدون جلب رضایت سایت CEB اجازه‌ی استفاده‌ی تجاری از ترجمه را ندارید و در ضمن مالکیت معنوی اثر متعلق به سایت CEB و شخص مترجم می‌باشد و نمی‌توانید آن را با نام شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتشر کنید.

 

- طبعاً ترجمه‌های فنی و تخصصی مرتبط با حوزه‌های مختلف کامپیوتر در اولویت اصلی پذیرش قرار دارند.

 

- با توجه به ترافیک کاری، ممکن است درخواست شما بدلیل محدودیت زمانی آن پذیرفته نشود، لذا حداکثر زمان ممکن را درخواست دهید. همچنین تعیین زمان‌های بسیار محدود، قطعاً روی مبلغ پیشنهادی به شما تأثیر خواهد گذاشت. البته کیفیت ترجمه خط قرمز ماست و همواره بدان پایبندیم.

 

- اگر کیفیت ترجمه چندان برای شما مهم نیست، بهتر است از طریق دیگری اقدام به ترجمه کنید؛ مثلاً بعضی تایپ و تکثیری‌ها، کافی‌نت‌ها، و ...


- با توجه به تخصصی بودن کار ترجمه و ترافیک کاری پرسنل سایت، درخواست‌هایی در اولویت پذیرش قرار می‌گیرند که تا جای ممکن متونی خودکفا (جامع - کامل - گام به گام) داشته باشند و یا دست کم مطالب مرتبط قبل و بعد از متن مورد نظر هم ضمیمه شده باشد. درخواست پاره مطالبی از متون پیچیده، بر کیفیت ترجمه اثر سوء خواهد گذاشت.


- توجه داشته باشید که برخی از متون ممکن است به لحاظ علمی یا فنی دارای سطح پیچیدگی بسیار بالایی باشند و لذا ممکن است برخی از درخواست‌ها صرفاً بدلیل عدم صلاحیت علمی یا فنی لازم در بین متخصصین دارای وقت آزاد CEB رد شوند.

 

 


لینک‌های مرتبط:

برخی کارهای سرویس ترجمه‌ی سایت CEB

مبنای محاسبه‌ی هزینه‌ی ترجمه

ارتباط با ما 


 

 

 

 

 

برای دانلود کتاب، ثبت درخواست ترجمه، و دریافت رایگان خبرنامه‌های سایت نیاز به ثبت نام دارید.

آیا از خواندن متون ترجمه‌ای بی سر و ته خسته شده‌اید؟ و بدنبال راهی برای بهره‌گیری از یک متن اصیل برای یادگیری هستید؟
آیا وقت کافی برای فهم و یا ترجمه‌ی مطلب خود در اختیار ندارید؟
از خواندن متنی که کارتان گیر آن است کلافه شده‌اید؟
کار را به ما بسپارید، خیالتان راحت!

هم اکنون! سايت CEB را به چند نفر از دوستان خود هم معرفی کنيد؛ با اين کار علاوه بر حمايت از ما، به بالا رفتن کيفيت خدمات و پايين ماندن تعرفه‌ی دانلود هم کمک کرده‌ايد.dear author and publishers!
If you do not agree that your books be freely available through this site to Iranians - Those who are not subject to the Copy Right law - please contact us through your official email address so that we can identify you as the author or publisher of that books and remove all the books that you don't like to be accessible through this site. Note that only downloadable material can appear on this website. Also, note that this site is not the source of illegal publication of the books; We only gathered the books accessible via the Internet together and made these books more accessible to Iranians.


Valid XHTML 1.0 Transitional